Polyurea Otopark Zemin Yalıtımı

Polyurea Otopark Zemin Yalıtımı

Polyurea Otopark Zemin Yalıtımı

Açık ve kapalı otopark zemin kaplama işlemleri özellikle alışveriş merkezleri gibi alanlarda büyük önem arz etmektedir. Su yalıtımı doğru yapılmadığı durumlarda araçların kuvvetli yağış durumlarında sel altında kalmalarına neden olabileceği gibi doğru yalıtım yapılmaması otoparklardan sızan suyun yapıya zarar vermesine de sebep olabilir. Bu yüzden en doğru su yalıtım işlemi yapılmalıdır. Özellikle alışveriş merkezleri ve plazalar gibi büyük yapıların sağlamlığına zarar vermemesi için otopark zeminlerinin hem dayanıklı hem de etkili yalıtım sağlayan malzeme ile kaplanması gerekmektedir. Bunun için en etkili sonuç Polyurea kaplamadan alınmaktadır. Polyurea kaplama tekniğinden ve yapısal özelliklerinden yazımızın devamında bahsedeceğiz. Bu kısımda sadece piyasada geliştirilmiş olan en yüksek teknolojili ürün olduğunu belirtmek yeterlidir.

Otopark zeminlerinde su yalıtımı için kaplama yapılan Polyurea malzemesi iki komponentli bir elastomerdir. Sprey yöntemi ile uygulanan Polyurea kaplamalarında istenilen kalınlık elde edilene kadar kat kat uygulama işlemi yapılabilmektedir. Uygulamada sprey ile püskürtme yapıldıktan sonra saniyeler içerisinde kürlenen ve dakikalar sonra üzerine basılabilen kolay bir uygulama yöntemine sahiptir. Profesyonel ekipler tarafından yapıldığında mükemmel su yalıtımı sağlamaktadır. Polyurea malzemesi sprey püskürtme yöntemi ile uygulandığında ek yeri oluşturmaz ve bu sayede su sızmalarına sebep olmadan mükemmel yalıtımı sağlar. UV ışınlarına en çok dayanan malzeme olması sebebi ile özellikle açık otoparklarda kullanıma en uygun malzemedir.

Polyurea malzemesinin otopark zemin kaplamasında en etkili çözüm olması ise Polyurea malzemesinin esneklik özelliğinden kaynaklanmaktadır. %400 oranındaki esnekliği sayesinde diğer yalıtım malzemelerine göre yüke maruz kalma durumunda en iyi dayanımı gösterir ve yırtılma ve kopma yapmayarak su yalıtımının sekteye uğramasına sebep olmaz. Diğer su yalıtım malzemeleri yüke ve güneş ışınlarına maruz kalarak zaman içerisinde bozulma gösterir ve sürekli bakım gerektirir. Ancak Polyurea sprey yöntemi ile yapılan kaplama uzun ömürlüdür ve bu özelliği göz önüne alındığında en ekonomik çözümdür. Polyurea bakım gerektirmeden yıllarca mükemmel yalıtım performansını korur ve tam su izolasyonu sağlar. İzolem firması olarak doğru ve profesyonel otopark zemin kaplama işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Polyurea Havuz Yalıtımı
Polyurea Havuz Yalıtımı

Havuzlarda su ile temas edilen kısımları için izolasyon sağlanması maksadıyla yüksek verimli polyurea havuz yalıtımı uygulaması için İZOLEM i tercih edin.

İncele
Polyurea Su Yalıtımı
Polyurea Su Yalıtımı

Sprey polyurea su yalıtımı ile su ile temas eden yüzeyler için tam bir yalıtım ve izolasyon sağlıyor, İZOLEM tecrübesi ve farkı ile depo, havuz ve su tanklarında yalıtım.

İncele
Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama
Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

İZOLEM Sprey polyurea endüstriyel çatı kaplama uygulamaları sayesinde metal çatılar için ısı ve ses yalıtımının yanı sıra çatı su yalıtımı sağlanmaktadır.

İncele
Polyurea Teras Yalıtımı
Polyurea Teras Yalıtımı

İZOLEM polyurea teras yalıtımı uygulaması ile balkon, çatı ve teraslarda oluşan su, nem ve küflenme problemlerine çözüm üretiyor, su ile temasını kesiyoruz.

İncele
Polyurea Temel Perde Beton Yalıtımı
Polyurea Temel Perde Beton Yalıtımı

İZOLEM polyurea temel perde beton yalıtımı uygulaması ile yeraltı suyunu hiç geçirmeyen su yalıtım konularında dünyadaki en son teknoloji ile duvar oluşturabilirsiniz.

İncele
Polyurea Zemin Kaplama ve Yalıtım
Polyurea Zemin Kaplama ve Yalıtım

İZOLEM Polyurea Zemin Kaplama ve Yalıtım uygulamaları sayesinde ter temiz eşsiz zeminlere kavuşabilir, ısı yalıtımında yüksek performans alabilirsiniz.

İncele
Polyurea Otopark Zemin Yalıtımı
Polyurea Otopark Zemin Yalıtımı

İZOLEM Polyurea Otopark Zemin Yalıtım uygulamaları ile su ile tamamen teması kesilmiş otopark zeminleri oluştuturarak zeminlerinizi uzun süreli koruyun.

İncele
1
location-icon main-icons sabit-telefon