Teklif İstek

Teklif İstek DetaylarıÇevreye duyarlı modern teknoloji kullanımı ile sürekli büyümeyi ilke edinmiş olan firmamız ısı ve su yalıtım uygulamaları yapmaktadır. Dürüst, güvenilir ve samimi ilişkiler kurarak müşterilerimiz ile aynı derecede sorumluluk üstlenerek tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimde bulunarak hizmet vermekteyiz. İZOLEM firması olarak yaptığımız projelerde ismimize yakışır kalitede projelere imza atmaktayız. Poliüretan köpük ısı yalıtım kaplaması ile ısı verimliliğini maksimize ederek ısı kontrolü için gerekli enerji tüketimini azaltarak uygun maliyetli ve çevre dostu çözümler sunmaktan gurur duymaktayız. Çocuklarımıza daha iyi bir dünya sunmak ancak onun kaynaklarını akıllı kullanmak ile mümkündür. Bu yüzden ısı yalıtım konusunda en son teknoloji ürünü kullanarak ısı verimliliğini maksimize etmekteyiz.

Poliüretan köpük kaplama uygulamaları ısı ve ses yalıtımı için oldukça etkili yöntemlerdir. Su yalıtımı için tercih edilmesi gereken yöntem ise Polyurea kaplama yöntemidir. Polyurea UV ışınlarına karşı yüksek dayanımı sayesinde oldukça uzun kullanım ömrüne sahip bir malzemedir. İklimlendirme tesislerinde yapılan testlerde elde edilen sonuçlara göre ortalama 80-90 yıl kullanım ömürleri vardır. Bu özelliği ile su yalıtımında tercih edilebilecek en etkili çözümdür. Polyurea ve poliüretan köpük kaplama uygulamaları uzun kullanım ömürleri sayesinde zaman maliyet çizgisinde diğer ısı ve su yalıtım çözümlerine göre daha ekonomik sonuçlar vermektedir. Ekonomik ısı ve su yalıtımı için size tavsiyemiz poliüretan köpük ve Polyurea kaplama hizmetlerinden yararlanmanız olacaktır.

Poliüretan köpük ve Polyurea kaplama işlemleri için fiyat teklifi alabileceğiniz teklif istek sayfamızda yer alan adı, soyadı hanesi ve geri dönüş için mail bilgilerini doldurduktan sonra uygulamanın yapılmasını istediğiniz şehir, uygulama alanı ve yaklaşık metrekare ölçüsü ile diğer detayları belirterek teklif oluşturulmasını talep edebilirsiniz. Kesin fiyat teklifi için ekibimizin keşif yaparak net ölçüler alması gerekmektedir. Uygulama alanının fiyata etkisi vinç veya iskele kurulumu yapılıp yapılmayacağı gibi ek maliyet gerektirip gerektirmediği konusundan kaynaklanmaktadır. Ters tavan uygulamalarından, zemin ve temel izolasyonuna kadar birçok farklı alanda poliüretan köpük ve Polyurea kaplama hizmetleri veren İZOLEM firmasından kaplama fiyat teklifi almadan ısı ve su yalıtımı yaptırmayın.

1
location-icon main-icons sabit-telefon