Çözüm Ortaklarımız

Sektörün En Çok Tercih Edilen Kimya Devleri İle Çalışıyoruz

İZOLEM ısı yalıtım ve su yalıtım kaplama firması olarak kaliteli malzeme kullanarak ısı yalıtımında ve su yalıtımında maksimum verim elde edilmesini sağlamaktayız. Derkim Kimya, Pluskim Kimya San.Tic. A.Ş. , Mapei, Whitechem ve Ravago firmalarının ürettiği en kaliteli ürünler ile ısı ve su yalıtım kaplamaları yapılmaktadır. Poliüretan köpük malzemesini oluşturan komponentlerin kaliteli üretiminin yapılması ve etkili köpürtme ajanı kullanımı sayesinde poliüretan köpük kabarma oranı arttırılmaktadır. Bu sayede süngerimsi yapı daha geniş olup ısı yalıtım özelliği daha da artmaktadır. Köpürtme ajanları olan kullanılan ısı yalıtım gazları ile ısı yalıtımında alınacak performans arttırılmaktadır. Etkili ısı yalıtımı için doğru malzeme kullanımı şarttır.

Poliüretan köpük kaplama uygulamalarında kaliteli hammadde kullanılmadığı durumlarda malzemenin yüzeye tam yapışmaması uygulama esnasında üst üste gelen yerlerin birbiri ile kürlenmeyerek ek yeri oluşturması gibi sorunlara yol açabilmektedir. Sprey Polyurea kaplama uygulamalarında özellikle ek yeri oluşumu su yalıtımını olumsuz etkileyecek ve sızmalara neden olacaktır. Doğru malzeme ve doğru uygulama ile ancak tam bir yalıtım sağlanmaktadır. Yalıtım sağlamak istediğiniz alanlarda ısı yalıtımı mı su yalıtımı mı sağlanması tamamen ihtiyaca göre değişmektedir. Bina çatıları gibi hem su hem de ısı yalıtımının yapılması istenilen durumlarda öneri poliüretan üzeri Polyurea kaplama olacaktır. Poliüretan altta ısı yalıtımı sağlarken Polyurea üstte su yalıtımını sağlayacaktır..

Poliüretan üzerine uygulanan Polyurea kaplama sahip olduğu esneklik ve darbe dayanımı özellikleri sayesinde altındaki poliüretan köpük kaplamayı korumaya almaktadır. Su ve ısı yalıtımında en yüksek performans bu şekilde sağlanmaktadır. Birinci kalite malzeme kullanılarak ısı ve su yalıtımı yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Bina temel ve teraslarında, havuz zeminlerinde, su depolarında, otopark zeminlerinde su yalıtım kaplaması için polyurea’dan, çatı ısı yalıtımı, ahır yalıtımı, dış cephe kaplama ve temel perde beton ısı yalıtımında da poliüretan köpükten şaşmayın. Uzun kullanım ömürleri sayesinde zaman maliyet çizgisinden en ekonomik çözüm olmalarının yanı sıra en etkili çözümü de sunmaktadırlar. İzolasyon denilince İZOLEM akla gelir.

whatsapp-icon main-png
location-icon main-icons whatsapp-button sabit-telefon