Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

Polyurea su yalıtımın malzemesi özellikle fabrika, alışveriş merkezi, depo gibi metal çatılı alanlara uygulanmaktadır. UV ışıklarına karşı direnci sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir ve mükemmel su yalıtımı sağlaması sebebi ile metali korozyona karşı korumaktadır. Su ile etkileşime giren metal zamanla oksitlenerek yıpranmakta ve çatı gibi alanlarda bu yıpranma ciddi sorunlara sebep olmaktadır. Metalin su ile teması kesilerek dayanım süresi uzatılmaktadır. Geleneksel yöntemlere göre çok daha uzun ömürlü ve daha az bakım gerektirir. Sprey yöntemi ile uygulanan Polyurea kaplama ek yeri oluşturmaz ve bu sayede sızıntı yapmaz. %400 esneme özelliği ve kopma direnci ile yıllarca mükemmel koruma sağlamaktadır. 

Geleneksel yalıtım malzemelerinde ek yerleri sebebi ile belli bir seviyeye kadar ancak yalıtım sağlanmaktadır. Oysa Polyurea sprey yöntemi ek yeri yapmaz uygulama esnasında birleşir ve uygulandığı yüzeyde hızlıca kürlenir. Kürlenme işlemi sayesinde ek yapıştırıcıya gerek duymadan yüzeyle sıkıca birleşerek kalıcı hale gelir ve uzun yıllar etkili bir yalıtım sağlar. Darbelere karşı esnekliği sayesinde altında kalan gerek beton gerekse metal yüzeyin kullanım ömrünü pozitif yönde etkileyerek uzatır. Polyurea kaplama işlemleri her türlü çatı için kolayca uygulanabilmektedir. Püskürtme yöntemi sayesinde ulaşması zor aralıklara dahil kolayca uygulanır ve tam yalıtım sağlar. Geleneksel yöntemlerde köşe yerlere uygulama yapmak zor olduğu için sızdırmalar yaşanabilir ancak Polyurea kaplamada doğru usta ile böyle bir sorun asla yaşamazsınız.

Polyurea kaplama yöntemi ile çatı su yalıtım işlemleri ilk etapta maliyetli görünse bile bakım gerektirmemesi ve uzun kullanım ömrü sayesinde geleneksel yöntemlere göre daha uygun fiyat/ zaman değerini sunmaktadır. Geleneksel üçgen çatı aralarına da Polyurea uygulaması yapılmaktadır. Bu sayede akıtan ve sızdıran kiremitler olsa bile evlerin tavanlarında su akması gibi sorunlar yaşanmaz. Çünkü Polyurea mükemmel bir su yalıtımı sağlar. Darbe ve kopma dayanımının yanı sıra UV ışık direnci uzun yıllar güneş ışına maruz kalsa bile mükemmel su yalıtımı özelliğini bozmamaktadır. Çatılarınızda en iyi su yalıtımını sağlamak için Polyurea kaplama işlemlerini İzolem firmamıza yaptırarak doğru uygulama kaliteli çözüm imkanına kavuşabilirsiniz. En uygun m2 kaplama fiyatları firmamız tarafından sunulmaktadır.

Polyurea Havuz Yalıtımı
Polyurea Havuz Yalıtımı

Havuzlarda su ile temas edilen kısımları için izolasyon sağlanması maksadıyla yüksek verimli polyurea havuz yalıtımı uygulaması için İZOLEM i tercih edin.

İncele
Polyurea Su Yalıtımı
Polyurea Su Yalıtımı

Sprey polyurea su yalıtımı ile su ile temas eden yüzeyler için tam bir yalıtım ve izolasyon sağlıyor, İZOLEM tecrübesi ve farkı ile depo, havuz ve su tanklarında yalıtım.

İncele
Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama
Polyurea Endüstriyel Çatı Kaplama

İZOLEM Sprey polyurea endüstriyel çatı kaplama uygulamaları sayesinde metal çatılar için ısı ve ses yalıtımının yanı sıra çatı su yalıtımı sağlanmaktadır.

İncele
Polyurea Teras Yalıtımı
Polyurea Teras Yalıtımı

İZOLEM polyurea teras yalıtımı uygulaması ile balkon, çatı ve teraslarda oluşan su, nem ve küflenme problemlerine çözüm üretiyor, su ile temasını kesiyoruz.

İncele
Polyurea Temel Perde Beton Yalıtımı
Polyurea Temel Perde Beton Yalıtımı

İZOLEM polyurea temel perde beton yalıtımı uygulaması ile yeraltı suyunu hiç geçirmeyen su yalıtım konularında dünyadaki en son teknoloji ile duvar oluşturabilirsiniz.

İncele
Polyurea Zemin Kaplama ve Yalıtım
Polyurea Zemin Kaplama ve Yalıtım

İZOLEM Polyurea Zemin Kaplama ve Yalıtım uygulamaları sayesinde ter temiz eşsiz zeminlere kavuşabilir, ısı yalıtımında yüksek performans alabilirsiniz.

İncele
Polyurea Otopark Zemin Yalıtımı
Polyurea Otopark Zemin Yalıtımı

İZOLEM Polyurea Otopark Zemin Yalıtım uygulamaları ile su ile tamamen teması kesilmiş otopark zeminleri oluştuturarak zeminlerinizi uzun süreli koruyun.

İncele
1
location-icon main-icons sabit-telefon