Sprey Poliüretan Nedir

Sprey Poliüretan Nedir

Sprey Poliüretan Nedir

Sprey poliüretan nedir? Poliüretan köpük malzemesi iki komponentli bir elastomerdir. Sprey poliüretan ise bu elastomerin oluştuğu komponentlerin püskürtme yöntemi ile karıştırılarak uygulanması yöntemidir. Sprey poliüretan köpük kaplama işlemlerinde en etkili yöntemdir. Yüzeyde kürlenen malzeme ek yeri olmadan birleşme sağlar. Bu sayede özellikle ısı yalıtım kaplamalarında ısı köprülerini engelleyerek ısı yalıtım performansını maksimuma çıkarır. Poliüretan malzemesi zaten en düşük ısı iletim katsayısına sahip olmasının yanı sıra bu özelliği ile birlikte mükemmel bir ısı yalıtımı sağlamaktadır. İZOLEM firması olarak ısı yalıtımında sprey poliüretan uygulaması yapan en iyi firmalar arasında yer alıyoruz. Isı yalıtımı ihtiyaçlarınızda sprey poliüretan kaplama işlemlerini firmamıza güvenle yaptırabilirsiniz.

Poliüretan kaplama yapan firmalar arasında bulunan İZOLEM firmamız SPPD (Sprey Poliüretan Poliüre Derneği) üyesi bir kuruluş olarak başarılı hizmetler vermektedir. Firmamızın deneyimli ustaları tarafından yapılan kaplama işlemleri sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Sprey poliüretan köpük kaplama uygulamalarında en iyi sonucu almak için deneyimli ve uygulama konusunda yeterli teknik bilgiye sahip olmak gerekmektedir. Ek yapıştırıcı ve mekanik bağlantı gerektirmeyen poliüretan kaplama işlemleri sayesinde dış cephe kaplamaları çok hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Poliüretan malzemesinin ısı yalıtım kaplamasında tercih edilmesini sağlayan özelliklerinden birisi de uzun ömürlü bir malzeme olmasında kaynaklanmaktadır. Ortalama 80 yıl kadar bir süre etkili şekilde ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Sprey poliüretan köpük kaplama firmaları arasında en deneyimli firmalardan birisi olarak bugüne kadar yüzlerce başarılı kaplama projesini tamamlamış bulunuyoruz. Firmamızın sprey poliüretan köpük fiyatları ile diğer firmalar kıyaslandığında ise size büyük avantajlar sağladığımız da görülmektedir. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı kaplama yaptırmak için firmamız ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Poliüretan kaplama firmaları fiyat tekliflerini kıyaslayarak size sunduğumuz imkanları görebilirsiniz. Firmamızı dilediğiniz zaman arayarak yaklaşık maliyet hesabı yaptırabilirsiniz. Böylece en iyi fiyat teklifi aldığınızdan emin olarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sprey poliüretan köpük kaplama işlemleri ısı yalıtımı çok iyi bir şekilde sağladığı için sadece binalarda değil, gıda araçlarında ve soğuk hava depolarında da yalıtım amaçlı tercih edilen bir malzemedir.

1
location-icon main-icons sabit-telefon