Sprey Poliüretan Köpük M2 Fiyatları

Sprey Poliüretan Köpük M2 Fiyatları

Sprey Poliüretan Köpük M2 Fiyatları

Poliüretan köpük fiyatları belirlenirken uygulama yapacak olan firmaların fiyatlandırmaları kg ya da m2 üzerinden yapmaları gerekmektedir. İzolasyon konusunda sprey poliüretan köpük fiyatı araştırılırken ilk olarak fiyat odaklı olarak değil kalite odaklı araştırma yapmak çok daha doğru olacaktır. Türkiye ve Avrupa standartlarında kabul gören ısı iletkenliği ve verimliliği hususunda 30 – 35 dens ürün tercih edilmesi gerektiği görülmüştür. Ürün tercihi yapılırken kullanılacak olan ürünün ömürlük olmasına ve yüksek verim alınabiliyor olması son derece önemlidir.

İzolasyon için sprey poliüretan köpük fiyatlarında firmalar arasında daha çok para kazanmak isteyen kişiler düşük dens ürün kullanarak daha fazla para kazanmayı amaçlayabilir. Bu sebeple yalıtım yaptırmak istediğiniz zaman ilk olarak malzeme yoğunluğunu ve kaç santim uygulama yapılacağı hakkında firmadan bilgi almalısınız. Aksi bir durumda ucuz fiyata iş yaptırırken yapılan işten verim alamazsınız ve bu daha sonrasında size daha sonrasında çok daha pahalıya mal olabilir. İzolasyon için poliüretan köpük fiyatları işlemin yapılacağı alanın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için firmalar üzerinden işlem yapılacak alana göre fiyat belirlenmesini isteyebilirsiniz.

En Yüksek Verimlilik Nasıl Alınır?

İzolasyon yaptırmak istediğiniz firmaya bulunduğunuz iklim, zemin ve en uygun olan kalınlık, dens seçimi hakkında bilgileri vermeniz gerekmektedir. Sprey poliüretan köpük yalıtımında ne fazla verimliliği alabilmek için bazı standartlar bulunmaktadır. Sprey poliüretan köpük yalıtımında  bölgelere göre ısı yalıtım kalınlıklarını şu şekilde sıralamamız mümkün olacaktır;

  • Kış olmayan ılıman bölgelerde 2.8 – 3cm kalınlığında,
  • Soğukların olduğu ve kış aylarının hafif geçtiği bölgelerde 3 – 4 cm kalınlığında,
  • Soğukların sert ve kış aylarının da uzun sürdüğü bölgelerde 4 – 5 cm kalındığında,

En yüksek verimliliği almak için sprey poliüretan köpüklerin kalınlığının bu şekilde olması gerekmektedir. Aksi durumda yapılan işlemden istenilen verim alınamayacaktır. Bu nedenle de harcamış olduğunu para boşa gidebilir. Bu alanda uzman olan kişiler ile çalışarak yüksek kalitede bir iş hizmeti almanız mümkün olacaktır.

1
location-icon main-icons sabit-telefon