SPPD Üyelik Kategorileri Nelerdir

SPPD Üyelik Kategorileri Nelerdir

Sprey Poliüretan Poliüre derneği

Sprey Poliüretan Poliüre derneği poliüretan ve Poliüre üreticileri ve uygulayıcıları ile geliştiricilerini bir araya getirmeyi ve sektördeki toplam kaliteyi arttırmayı amaçlayan bir kuruluştur. SPPD Yönetim Kurulu tarafından 2020 yılı örgütlenme yılı olarak ilan edilmiştir. Derneğin güçlenmesi ve sektördeki hemen herkesin katılımının sağlanması için atılan bu adımla birlikte SPPD üyelik kategorileri de yenilendi. Kategoriler ise son hali ile şu şekildedir; Uygulayıcı üyeler, Üretici üyeler, Makine Ekipman ve Yardımcı Ürün Sağlayıcı üyeler, Bireysel üyeler, Mimar ve Mühendis üyeler. Üyelik işlemleri için 2019 yılında son toplantı da alınan kararlar ile 2020 yılı atılım yılı olarak ilan ederek gelişme sağlanmıştır. Sektörümüzle çalışanların derneğimize üye olarak toplam kalitenin arttırılmasına ve pazar payının genişletilmesini sağlamaktadır.

SPPD üyelik başvuru sonrasında dernek ihtiyaçları ve tanıtım işlemleri için kullanılmak üzere aidat ve giriş bedeli alınmaktadır. Üyelik kategorisine göre fiyat listesi; Uygulayıcı üyeler için bir defaya mahsus 1200TL giriş bedeli ve yıllık 1200TL aidat ücreti, Üretici üyeler için bir defaya mahsus 3000TL giriş bedeli ve yıllık 3000TL aidat ücreti, Makine Ekipman ve Yardımcı Ürün sağlayıcı üyeler için bir defaya mahsus 2000TL giriş bedeli ve yıllık 2000TL aidat ücreti, Bireysel üyeler için bir defaya mahsus 800TL giriş bedeli ve yıllık 500TL aidat ücreti, Mimar ve Mühendis üyeler için ise 120TL giriş bedeli ve yıllık 120TL aidat ücreti talep edilmektedir.

Aidat ücretleri yıllık olup hangi ayda üyelik yapıldığına bakılmaksızın ücretlendirilmektedir. Aidatların ödenmesinde iki eşit taksit halinde yapılabilmektedir. 1. Taksit için 01-31 Ocak tarihleri arasında, 2. Taksit için 01-30 Temmuz tarihleri arasında yapılmalıdır. Taksit ödemelerinin gecikmesi durumunda aylık %2 geçikme faizi uygulanmaktadır. Yılsonuna kadar aidat ödemeleri yapılmaması durumunda üyelerin yeni yıl için üyelik yenilemeleri yapılmamaktadır. İZOLEM firmamız SPPD üyesi bir kuruluş olarak Sprey poliüretan kaplama ve Sprey Poliüre kaplama işlemlerini başarı ile yapmaktadır. Isı ve su yalıtımında başvurabileceğiniz en iyi firmalardan birisi olan firmamız en uygun fiyatlarla sizlere hizmetlerini sunmaktadır. Detaylı bilgi için firmamızı aramanızı tavsiye ediyoruz.

1
location-icon main-icons sabit-telefon