SPPD Derneği Kimdir

SPPD Derneği Kimdir

Sprey Polyurea kaplama

Sprey poliüretan ve Poliüre malzemeler dünyada 30 yıllık ülkemizde ise 20 yıllık bir geçmişi olan malzemelerdir. Yalıtım ve kaplamada tercih edilen bu malzemeler geleneksel yöntemlerin tamamını geride bırakacak avantajlar sağlamaktadır. Sprey poliüretan polyurea derneği ülkemizde epoksi ve likit poliüretan üreticileri ve uygulamacılarının bir araya gelerek toplam kaliteyi arttırmasını hedeflemektedir. Sprey poliüretan ve sprey Poliüre pazarında kalitenin artması için uygulamada ve üretimde elde edilen bilginin paylaşılarak toplan kalitenin arttırılması amaçlanmaktadır. Dernek altında bulunan firmalar doğru yöntemlerle üretim ve uygulama yapmakta elde edilen tecrübeleri birbiri ile paylaşarak toplam kaliteyi arttırmaktadır. Yanlış uygulamalar ve üretimler sektör dışı bırakılması amaçlanarak kalitede bozulma olmaması ve daima artan bir kalite olması hedeflenmektedir.

Sprey poliüretan köpük kaplama ve Sprey Polyurea kaplama yapan İZOLEM firmamız da SPPD üyesi bir kurum olarak daima artan kalitede uygulamalar imza atmaktadır. Dernek amaçları doğrultusunda elde edilen bilgi ve tecrübenin paylaşılması ve daha kaliteli üretim ve uygulama ile sektörümüzün gelişmesini hedefliyoruz. Poliüretan ve Poliüre yalıtım ve kaplama işlemlerinde salt kimya bilgisi ile başarı elde etmek mümkün değildir. Uygulamada kimya bilgisinin, makine bilgisinin ve yapı bilgisinin bir arada kullanılması ancak başarı sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sebeple üç mühendislik alanında da kaliteli bir veri paylaşımı olması gerekmektedir. İZOLEM firması olarak biz ise uygulamada üzerimize düşen sorumlulukları çok iyi bir şekilde yerine getirerek sektörümüzün daha hızlı gelişmesine katkı sağlıyoruz.

Dernek üyesi bir kuruluş olan İZOLEM firmamız sprey poliüretan köpük kaplama uygulamalarında geliştirilen en yeni tekniklere çok hızlı bir şekilde adapte olarak hizmetlerimizi daima en üst kalitede tutuyoruz. Sektörde yaşanan tüm gelişmelerden hızlı bir şekilde haberdar olarak uygulama aşamasında öncü kurumlar arasında yer alıyoruz. Bu da demek oluyor ki İZOLEM firmamız her zaman en kaliteli çözümü sunmaktadır. Poliüretan ısı yalıtım kaplaması ile yapılarda ısı tasarrufu sağlanırken Sprey Polyurea kaplama işlemleri ile su yalıtımı maksimum seviyeye çıkarılmaktadır. İZOLEM firmamız poliüretan ve Polyurea kaplama konusunda yaptığı uygulamalar dernek standartlarında olan bir firmadır. 

1
location-icon main-icons sabit-telefon