Sivas Sprey Poliüretan Köpük M2 Fiyatları

Sivas Sprey Poliüretan Köpük M2 Fiyatları

Bina poliüretan kaplama

Sprey poliüretan köpük uygulaması en etkili ısı yalıtım uygulamasıdır. Isı yalıtımında kullanılmasını sağlayan özelliği ise en düşük ısı iletkenlik katsayısına sahip malzeme olmasıdır. Poliüretan köpük malzemesi çift komponentli bir elastomerdir. Köpürtme ajanı olarak kullanılan özel gazlar ısı yalıtım özelliğini daha da arttırmaktadır. Poliüretan köpük dış cephe kaplama, soğu hava deposu ısı yalıtım kaplaması, hayvan barınakları ısı yalıtımı gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır. İZOLEM firması olarak ısı yalıtım işlemlerinde tecrübeli sprey poliüretan köpük kaplama hizmetleri sayesinde en verimli ısı yalıtımını elde etmenizi sağlamaktayız. En iyi yalıtım kaplama çözümleri için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

Sivas poliüretan köpük kaplama hizmetlerimiz sayesinde en etkili ısı yalıtımını sağlayabilir ve enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Poliüretan sprey köpük çatı yalıtımı yapıların en çok enerji kaybına sebep olan çatılarda izolasyon sağlar. Böylece ısı kaybın engellenir ve daha düşük faturalar ile ısı kontrolü sağlanabilir. Poliüretan kaplama malzemesi bina perde duvarlarına, toprak altında kalan kot daire cephelerine de uygulanarak ısı alışverişini engeller ve tasarruf sağlar. Poliüretan köpük uygulamaları sprey püskürtme yöntemi kullanılarak uygulanır. Bu sayede ek yeri olmayan bir kaplama yapılır. Ek yeri olmaması ısı köprülerini tamamen engellemesini sağlar. Böylece ısı yalıtımında aksak noktalar olmaz ve en etkili çözüm elde edilmiş olur. Isı yalıtımında poliüretan, poliüretan kaplamada da İZOLEM firmamız en etkili çözümleri sunmaktadır.

İZOLEM firmamızda poliüretan köpük kaplama fiyatları piyasada alabileceğiniz en iyi tekliftir. Çünkü profesyonel ekibimiz kaplama işlemlerini kısa sürede bitirmektedir. Sprey püskürtme yöntemi ile poliüretan köpük kaplamaları çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Doğru kalınlığın belirlenmesi için uygulama yapılacak bölgenin mevsimsel özellikleri ve yapı malzemesi önemlidir. Bu parametreler göz önüne alınarak en iyi ısı yalıtımını sağlayacak doğru kalınlıkta uygulama yapılmaktadır. Poliüretan köpük fiyatları kaplama yapılacak alanın büyüklüğü ve kaplama kalınlığına göre belirlenmektedir. Hemen İZOLEM firmamızı arayarak kaplama yaptırmak istediğiniz yer ile ilgi bilgileri paylaşabilir ve en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. İç cephe ve dış cephe kaplama işlemleri ile ilgili olarak merak ettiklerinizi firmamıza sorabilirsiniz.

1
location-icon main-icons sabit-telefon