Poliüretan Köpük Ankara Nerelerde Kullanılır

Poliüretan Köpük Ankara Nerelerde Kullanılır

Poliüretan Köpük Ankara Nerelerde Kullanılır

Poliüretan günümüzde sıklıkla kullanılan inşaat malzemelerinden birisidir. Tek komponentli olan bu ürün havadaki nem ile kür halini almaktadır. Sonrasında ise uygulaması yapılmaktadır. Bir izolasyon malzemesi olarak adlandırılabilir. Özellikle kapı ve pencerelerde bu ürünler sıklıkla kullanılır. Kapı aralarından geçecek soğuğu engellemede ve sesi kesmede oldukça etkilidir. İyi bir yalıtım malzemesi olan poliüretan farklı birçok firma tarafından satılabilir. Ancak bu anlamda profesyonel olan ve kaliteli malzeme satışı yapan firmamızı tercih etmeniz önem arz ediyor. Ancak bu yolla başarılı bir montaj süreci yürütebilirsiniz. Kısa sürede yıpranmayan ürünlerimiz uzun vadede rahat etmenizi sağlayacaktır. Kuvvetli yapıştırma özelliği olan bu ürün sayesinde işlemler çok hızlı şekilde tamamlanmaktadır.

Poliüretan Köpük Nedir? Nerelerde Kullanılır?

En genel tabir ile bu ürün bir izolasyon malzemesidir. Yapılan izolasyon ile kapıların arasından ve pençelerden gelecek ses seviyesi en aza indirilebilir. Ayrıca soğuk da bu yolla kırılabilir. Firmamız bu alanda özel ürünlerin satışını gerçekleştiren nadir firmalardandır. Kaliteli ve özel olan poliüretan modellerimiz sayesinde istediğiniz sonuca ulaşmanız çok daha kolay olacaktır. Havadaki nem ile hızlı ve etkili biçimde tepkimeye giren ürünümüz kısa süre içinde istenilen sonucu verecektir. Farklı birçok alanda bu ürünler kullanılmaktadır. Kullanım alanlarını şu şekilde ifade edebiliriz:

  • ♦ Kapı ve pencere montajında kullanılmaktadır.
  • ♦ Soğuk ve sıcak su borularının izole edilmesi,
  • ♦ Çatı izolasyonu,
  • ♦ Her türlü elektrik tesisat işlerinde,
  • ♦ Gemi ve yatlarda güverte kısmında,
  • ♦ Soğuk hava depolarının giriş ve çıkışlarında,
  • ♦ Endüstriyel yerlerin çatılarında,
  • ♦ Kuru gıdalarda boşluk doldurma amacıyla,

Kullanımı mümkündür. Poliüretan görüldüğü üzere birçok farklı alanda kullanılabilir.

Poliüretan ile Ne Gibi Avantajlar Elde Edilebilir?

Bu ürünler ile elde edilecek temel avantaj ses yalıtımıdır. Özellikle kapı, pencere, çatı, bina duvarlarında bu ürünler yalıtım amacıyla kullanılmaktadır. Kısa sürede kıvamına gelmesi ve montajının kolay olması bu ürünü tercih edilir yapmaktadır. Bir diğer önemli faydası ise ısı yalıtımıdır. Özellikle çatı yalıtımında bu ürünler çok sık tercih edilir. Çatının daha iyi bir şekilde korunması ve soğuğu kesmesi için bu montaj ürünü tercih edilir. Ayrıca bağlantı yapma, yapıştırma gibi işlemler için de poliüretan tercih edilir. Siz de firmamızdan bu ürünü temin edebilirsiniz.

Profesyonel Poliüretan Uygulamaları

Poliüretanlar çok sağlam malzemelerdir. Montaj sonrasında uygulama yapılan yerlerin çok sağlam olmasını sağlarlar. Bu ürünler firmamızın ürün portföyünde yer almaktadır. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak bu ürünleri kullanma deneyimi yaşayabilirsiniz. Tam anlamıyla gerekli olan ölçülerde temin ederek kısa süre içinde ürünle birlikte avantajlarını elde edebilirsiniz. Gerek çatı gerekse kapı pencere alanlarında bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilir, kısa süre içinde yetkili personelimize ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için hemen arayın.

1
location-icon main-icons sabit-telefon