Kırşehir Sprey Poliüretan Köpük M2 Fiyatları

Kırşehir Sprey Poliüretan Köpük M2 Fiyatları

iç cephe köpük kaplama

Poliüretan ısı iletim katsayısı en düşük malzeme olduğu için en etkili ısı yalıtımını sağlamaktadır. Poliüretan ısı yalıtım malzemesi sprey püskürtme yöntemi ile uygulanan bir malzeme olduğu için uygulaması en kolay ısı yalıtım çözümüdür. Poliüretan köpük tabancası ile en zor noktalara bile kolayca köpük kaplaması yapılmaktadır. Uygulamada sağladığı kolaylık ile kısa sürede çok büyük alanlara köpük kaplaması yapılabilmektedir. Bu da şantiye sürecini azalttığı için maliyetleri düşürmesini sağlamaktadır. Ayrıca çok uzun ömürlü olan poliüretan köpük kaplaması ortalama 80 yıl boyunca ısı yalıtımını etkin bir şekilde sağlamaktadır. Geleneksel ısı yalıtım yöntemlerine göre oldukça fazla avantaj sunan bu yöntem sayesinde ısı yalıtımını bir kereliğine düşünür sonra bir daha düşünmezsiniz.

Kırşehir poliüretan sprey köpük çatı yalıtımı yaptırmak isteyenler için bu konuda en tecrübeli firma olan İZOLEM firmamız hizmet vermektedir. Çatı ısı yalıtımında çatı modeline göre farklı teknikler uygulanmaktadır. Bina çatılarında çatı tavan arası boşluğa uygulanırken fabrika ve ahır gibi tesislerde ters tavan uygulamaları yapılarak en etkili ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Çatılar yapıların ısı kaybında en etkili olan yerlerden birisidir. Bu yüzden çatı ısı yalıtımı oldukça önemlidir. Poliüretan köpük fiyatları ise birçok farklı parametreye göre belirlenmektedir. Bunların en önemlisi uygulama kalınlığıdır. Diğer parametrelerde buna etki etmektedir. Uygulama kalınlığı ısı yalıtım etkisinin artmasını ve azalmasın sağlamaktadır. Yapı malzemesi, bulunduğu coğrafyanın mevsim normalleri ve minimumları uygulama kalınlığına etki etmektedir.

Sprey poliüretan köpük dış cephe kaplamaların sağladığı avantajlardan biriside mekanik bağlantı gerektirmemesidir. Uygulandığı yüzeyde kürlenerek tam yapışma sağlayan poliüretan köpük sayesinde dübel ve diğer mekanik bağlantı yöntemlerine gerek kalmaz. Uzun ömürlü olan poliüretan kaplamaları üzerine alçıpan ve sıvalı yöntemlerle estetik kaplama yapılabilmektedir. Bu sayede diğer ısı yalıtım çözümlerinden daha etkili bir çözüm sunmaktadır. Sprey poliüretan köpük m2 fiyatları için en uygun teklifleri veren İZOLEM firmamızdan fiyat teklifi almak çok kolay. Kaplama yapılacak yüzeyi, m2 sini ve kaplama kalınlığını söyleyerek hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla Kırşehir ısı yalıtımı yaptırmak için firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayın.

1
location-icon main-icons sabit-telefon