Kırıkkale Sprey Poliüretan Köpük M2 Fiyatları

Kırıkkale Sprey Poliüretan Köpük M2 Fiyatları

ters tavan köpük kaplama

Poliüretan köpük kaplama işlemleri en başarılı ısı yalıtım çözümdür. Çünkü poliüretan ısı yalıtım malzemesi en düşük ısı iletim katsayısına sahip olan malzemedir. Çift komponentli bir elastomer olan poliüretan malzemesi ısı yalıtımında büyük avantajlar sağlamaktadır. Isı yalıtımı yaptırmanın sağladığı avantajların en önemlisi tabi ki tasarruf etme imkanıdır. Isı yalıtımı sayesinde mekanlardaki ısı kontrolü daha az enerji ile sağlanmakta ve dış ortam ısısından daha kolay yalıtılmaktadır. Burada ısı yalıtımı deyince ilk akla gelen evlerin sıcak tutulması olabilir ancak ısı yalıtımı sayesinde yazında mekanların serin tutulması sağlanmaktadır. Ayrıca soğuk hava depoları gibi alanlarda da ısı kontrolünü sağlayabilmek için poliüretan kaplama yapılmaktadır.

Poliüretan dış cephe kaplaması sayesinde yapıların en çok ısı kaybına neden olan duvarlarının yalıtımı yapılarak dış ortam ısısından en az şekilde etkilenmesi sağlanmaktadır. Bu da ısıtma ve soğutma için harcanacak olan enerjinin maliyetini düşürmektedir. Sprey poliüretan köpük m2 fiyatları uygulamanın kalınlığına göre değişmektedir. Çünkü poliüretan köpük m2 sarfiyat miktarı değiştiği için maliyette de değişim görülmesi normaldir. Uygulama kalınlığı belirlenirken uygulama yapılan yerin mevsimsel minimum ve maksimum sıcaklıkları göz önüne alınmaktadır. Bu sayede en uygun ısı yalıtım değeri elde edilecek şekilde kaplama kalınlığı belirlenir. İZOLEM firmamızın profesyonel poliüretan kaplama ekibi en doğru kalınlığı tespit ederek uygulamaları size en az maliyet en yüksek faydayı sağlayacak şekilde ayarlamaktadır.

Poliüretan çatı kaplama işlemleri bina çatı arası boşluk kaplamaları ile ahır ve fabrika gibi metal çatılı alanlarda sık tercih edilmektedir. Özellikle metal çatılar ısı iletiminde oldukça etkili oldukları için ısı yalıtımının da etkili bir şekilde yapılması gerekir. Bu yüzden ahır ve fabrikalar için poliüretan ters tavan çatı kaplaması yapılmalıdır. Poliüretan köpük fiyatları için en uygun fiyat teklifleri ile Kırıkkale sprey poliüretan kaplama işlemleriniz yapılmaktadır. Firmamızı hemen arayarak en uygun sprey poliüretan köpük kaplama fiyat tekliflerini alabilirsiniz. En uygun fiyatlı çözümler için İZOLEM firmasından başka bir adres aramanıza gerek yoktur. Uygulamada da profesyonel ekibimizden daha tecrübeli bir firma bulma şansınız yoktur. En iyi poliüretan kaplama için İZOLEM’i seçin.

1
location-icon main-icons sabit-telefon