Kayseri Sprey Poliüretan Köpük M2 Fiyatları

Kayseri Sprey Poliüretan Köpük M2 Fiyatları

su deposu köpük kaplama

Poliüretan köpük nedir nerelerde kullanılır? Çok merak edilen bu sorunun cevabına geçelim. Poliüretan çift komponentli bir elastomerdir. Bu malzeme suni deri yapımından ısı yalıtımına kadar birçok farklı alanda tercih edilmektedir. Poliüretan köpük malzemesi en düşük ısı iletim katsayısına sahip malzeme olmasının yanı sıra uzun ömürlü olması da ısı yalıtımında en etkili çözümü sunmasını sağlamaktadır. Kayseri ısı yalıtım firmaları arasında en kaliteli hizmeti veren firmamız sayesinde çok rahat bir şekilde ısı yalıtım kaplamaları yaptırabilirsiniz. Isı yalıtım kaplama yöntemimiz ise sprey poliüretan köpük kaplama yöntemidir. Bu yöntemin sunduğu avantajlardan aşağıda bahsedeceğiz. Ancak şimdilik şunu belirtmek istiyoruz ki firmamız bu alanda en başarılı uygulamaları yapan yegane firma olarak hizmet vermektedir.

Poliüretan sprey köpük çatı yalıtımı malzemesi olarak kullanılmasındaki avantajlardan bahsetmek gerekirse en zorlu noktalara bile çok kolay bir şekilde uygulanabiliyor olmasıdır. Uygulamada çok büyük kolaylık sağlar. Diğer yöntemlerde olduğu gibi kiremit sökülmesi gibi işlemlere gerek kalmaz. Sprey püskürtme ile en dip köşeler bile tam olarak kaplama yapılabilir. Ayrıca hayvan barınakları ve fabrikalar gibi tesislere ters tavan kaplama uygulaması yapılmasına imkan tanımaktadır. Poliüretan köpük ters tavan kaplama imkanı sunan özelliği ise uygulandığı yüzeye tam yapışma sağlaması ve anında tutunmasıdır. Bu sayede çatı yüzeyine en iyi kaplama imkanı sağlanmaktadır. Isı köprüleri tamamen engellenerek en etkili ısı yalıtımı elde edilmektedir.

Poliüretan köpük duvar kaplama uygulamaları da çatı uygulamaları gibi mekanik bağlantı gerektirmeden yapılır. Sprey püskürtme yöntemi ile uygulanan poliüretan köpük ek yersiz bir kaplama imkanı sunduğu için ısı köprülerini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Poliüretan kaplama fiyatları kaplama kalınlığına göre değişiklik göstermektedir. Çünkü kaplama kalınlığı arttıkça sarf edilen malzeme miktarı da artmaktadır. Genel olarak yapılarda mevsim normalleri göz önüne alınarak kaplama kalınlığı belirlenmektedir. Böylece hem uygun maliyetli hem de etkili bir ısı yalıtımı elde edilmiş olur. İZOLEM firmamız Kayseri en iyi ısı kaplama uygulamalarını yapan firmadır. Sizde ısı yalıtımında en etkili çözümleri en uygun fiyatlarla almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

1
location-icon main-icons sabit-telefon