Eskişehir Poliüretan Köpük M2 Fiyatları

Eskişehir Poliüretan Köpük M2 Fiyatları

Çatı arası poliüretan kaplama

Poliüretan malzemesi en iyi ısı yalıtım malzemesi olarak ısı yalıtımında kullanılmaktadır. Sprey püskürtme yöntemi ile uygulanan bu malzeme oldukça yüksek bir yapışma kabiliyetine sahiptir. Ek bir yapıştırıcı ve mekanik bağlantı gerektirmeden yüzeye sıkıca yapışır. Bu özelliği ile geleneksel ısı yalıtım yöntemlerine göre daha avantajlıdır. Poliüretan köpük ne kadar zamanda kurur sorusu da en çok merak edilenler arasında yer almaktadır. Poliüretan köpük tabancası poliüretan köpüğü oluşturan komponentlerin yüksek basınç ile yüzeye aynı anda uygulamaktadır. Bu da tam bir karışım sağlayan malzemenin anında kürlenmeye başlayarak köpürmesini sağlamaktadır. Kuruma işlemi bir dakikadan kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Hızlı kürlenen malzeme dakikalar içerisinde etkili bir ısı yalıtımı sağlamaya başlar.

Ev cephesi kaplama sprey poliüretan köpük yöntemi sayesinde çok hızlı bir şekilde ısı yalıtım sorunu çözülmektedir. Ek yeri olmadan yapılan bu kaplama yöntemi sayesinde ısı köprüsü oluşmadan tam bir ısı yalıtımı elde edilebilir. Poliüretan köpük duvar kaplama işlemlerinde sprey uygulama yönteminde tam bir yapışma sağlandığı için mekanik bağlantıya ve dübele gerek kalmaz. Mekanik bağlantıya gerek olmadan kaplama yapılabiliyor olması poliüretan köpük kaplamanın çok hızlı bir şekilde uygulanmasını sağlamaktadır. Bir günden 500 m2 den fazla alan hazırlanmış olması şartıyla bir kişi tarafından kaplanabilmektedir. Hızlı uygulanabilir olması sayesinde şantiye süreci diğer yöntemlere göre ciddi şekilde azalmaktadır.

Poliüretan köpük cephe kaplama işlemleri inşaat aşamasında yapıldığında çok daha kolay bir şekilde uygulanmaktadır. Böylece inşaat esnasında tek bir sefer uğraşacağınız ısı yalıtımı sayesinde bir daha ısı yalıtımını dert etmeniz gerekmeyecektir. Poliüretan köpük ömür ortalama 80 yıldır. Ancak çok daha uzun süre etkili ısı yalıtımı sağlayabilmektedir. En zorlu şartlarda ortalama 80 yıl olarak hesaplanmıştır. Poliüretan köpük çatı kaplama fiyatları için firmamızın teklifini almanızı öneriyoruz. İZOLEM firması olarak en etkili ısı yalıtım kaplamalarını en uygun fiyatlarla yapmaktayız. Firmamız tecrübeli personeli ile poliüretan kaplama konusunda en başarılı sonuçları sağlamaktadır. Doğru uygulama sayesinde poliüretan köpük kaplamanın sunduğu avantajlardan en iyi şekilde yararlanma imkanı bulacaksınız.

1
location-icon main-icons sabit-telefon