Çatıya Köpük Sıkma Fiyatları Ankara

Çatıya Köpük Sıkma Fiyatları Ankara

Çatıya Köpük Sıkma Fiyatları Ankara

Yeni nesil izolasyon tipi olan çatı köpüğü eskiden tavan aralarında kullanılan cam yünü şilte ve strafor malzemelerinin yerini alan bir üründür. Kullanım alanına göre  çatı zeminine veya çatı tavanına içten uygulanmaktadır. Daire tipi çatı katlarında çatı köpüğü çatının tavanına uygulanmaktadır. Yaşam alanını direkt korumaya alan bu uygulamada ürün içerisindeki bileşenler sayesinde soğuk ile olan temas kesilerek kışın ısınmak için harcanan enerji maliyeti düşmektedir. Aynı zamanda yazın da gelen sıcak havayı direkt olarak engellemektedir. Çatı katı altında olan dairelerde yaşayan aileler için çatı köpük uygulaması çatının tabanına yapılmaktadır. Bu sayede ısınan havanın dairenin üst kısmına çıkma ihtimali de ortadan kalkacaktır.

İçerisinde bulunan bileşenler sayesinde yüksek yoğunlukta sıkışmış olan ve yoğunlaşan ham madde zeminlere uygulanmaktadır. Bu yüksek yoğunluk sayesinde de maksimum avantaj sağlanmaktadır. Poliüretan köpük sprey bir çok alanda kullanılabilme özelliğine sahip olan bir üründür. Beton zemin, ahşap zemin gibi hemen her alana tutunabilmektedir.

Çatıya köpük sıkma fiyatları Ankara’da ne kadar olduğu merak edilen bir konudur. Bu konu hakkında fiyatın belirlenebilmesi için uygulama yapılacak alanın ve kullanılacak olan ürün miktarının belirlenmesi gerekmektedir. Ankara’da bulunan firmalar üzerinden fiyat bilgisi almak mümkün olacaktır.

Çatı Köpük İzolasyon Özellikleri Nelerdir?

Çatı köpük izolasyonun özelliklerinin neler olduğu merak konusudur. Bu özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Enerji tasarrufu sağlamaktadır.
  • Alev almaz, alev yürütmez özelliktedir.
  • Bakteri ve böcek barındırmamaktadır.
  • Su itici özelliğine sahip olduğu için su yalıtımına katkı sağlamaktadır.
  • Yüksek ısı izole etme özelliğinden ısıyı hapsetmektedir. Isı kaçaklarını azaltmaktadır.
  • Üzerinde depolama yapılabilmektedir.
  • Çatıyı sağlamlaştırmaktadır.
  • Isınmak için harcanan enerji maliyetlerini düşürmektedir.
  • Çevre dostudur ve doğaya zarar vermez.

Yukarıda sıralamış olduğumuz bu özellikleri itibariyle çatıya köpük sıkma işlemi sıklıkla tercih edilmektedir. Uygulanması kolay olan bu ürün ile kısa sürede problemleri çözmek mümkün olacaktır. Çatı köpük izolasyonu yapmak için Ankara’da bulunan firmalar üzerinden bu ürünü tedarik ederek işlemi yaptırabilirsiniz. Çatıya köpük sıkma fiyatları Ankara’da firmalar tarafından belirlenmektedir.

1
location-icon main-icons sabit-telefon