Çankırı Sprey Poliüretan Köpük M2 Fiyatları

Çankırı Sprey Poliüretan Köpük M2 Fiyatları

poliüretan köpük kaplama

Sprey poliüretan köpük kaplama işlemleri bir ısı yalıtım çözümüdür. En iyi ısı yalıtım çözümü olmasını sağlayan özelliği ise en düşük ısı iletim katsayısına sahip olan malzeme olmasından kaynaklanmaktadır. Poliüretan ısı yalıtım kaplamalarının birçok avantajı bulunmaktadır. Poliüretan köpük malzemesi iki komponentli bir elastomerdir. Farklı türleri farklı kullanım alanları ile hayatımızın içinde yer almaktadır. Suni deri yapımından ayakkabı tabanına kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Poliüretan ısı yalıtım kaplamaları ise sprey püskürtme yöntemi ile yapılmaktadır. Çankırı ısı yalıtım işlemlerinizi İZOLEM firmamıza yaptırarak en etkili sonucu alabilirsiniz. Isı yalıtımında poliüretan kullanmanın avantajlarından yararlanmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Uygun fiyat teklifi ile sizleri bekliyoruz.

Sprey poliüretan köpük kaplama için fiyatlandırmada birkaç kriter bulunmaktadır. İç cephe ve dış cephe kaplamaları bunların birisidir. Dış cephe kaplamalarında vinç kullanımı ile yüksek katlara yapılacak kaplamalarda vinç kullanımı gibi ek maliyetler söz konusu olabilmektedir. En önemli etmen ise kaplama yapılacak m2 alanıdır. Poliüretan kaplama m2 fiyatları ise kaplamanın kalınlığına göre değişmektedir. En ucuz poliüretan kaplamaları için kalınlığın az olması maliyeti düşürecektir. Ancak sağlanan ısı yalıtımının etkinliğini de düşürecektir. Dengenin iyi kurulması profesyonellik ve tecrübe gerektirmektedir. En profesyonel şekilde poliüretan ısı yalıtım kaplaması yapan firma ise İZOLEM firmamızdır. Isı yalıtım kaplamalarınızı firmamıza yaptırarak tasarruf edebilirsiniz.

Poliüretan köpük kaplamada sprey püskürtme yöntemi en etkili yöntemdir. Sprey poliüretan köpük kaplama işleminde malzemeyi oluşturan komponentler sprey tabancasından aynı anda ve yüksek basınçla yüzeye püskürtülmektedir. Bu işlem sayesinde homojen bir karışım sağlanır ve malzeme anında kürlenmeye başlayarak köpürür. Yüzeyde kürlenme işlemi sayesinde maksimum tutunma sağlanmış olur. Ek bir mekanik bağlantı gerektirmeden kaplama tamamlanır. Poliüretan ısı yalıtım işlemlerinin bir diğer avantajı da budur. Mekanik bağlantı gerektirmeden kolayca uygulanması. Bu sayede ters tavan kaplamaları bile rahatlıkla yapılmaktadır. Ayrıca yüzeyde kürlenen malzeme ek yeri oluşturmaz bu sayede ısı köprülerinin oluşması engellenir ve maksimum ısı verimliliği elde edilmiş olur. Firmamızdan ısı yalıtımı için poliüretan kaplama fiyat tekliflerini almak çok kolay. Bir telefon ile en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

1
location-icon main-icons sabit-telefon