Ankara Tavan Ses Yalıtımı

Ankara Tavan Ses Yalıtımı

Ankara Tavan Ses Yalıtımı

 Ankara tavan ses yalıtımı sayesinde üst kattan gelebilecek gürültü seviyesinin yaşam kalitenize zarar vermesini engelleyebilirsiniz. Ses katı cisimlerde havada olduğundan daha iyi yayıldığı için bina duvarları gürültüyü ciddi şekilde iletmektedir. Gürültü seviyesini kontrol altına almak için iyi bir ses yalıtımı yapılması gerekmektedir. Tavan ses yalıtım uygulamaları aynı zamanda geniş iç alana sahip fabrika ahır spor salonu gibi tesislerde de yankıyı azaltmak için yapılmaktadır. İzolem firmamız tüm izolasyon işlemlerinde olduğu gibi ses yalıtımında da en iyi hizmeti almanızı sağlamaktadır. İzolem olarak ses yalıtımında esnek yapısı sayesinde ses titreşimlerini emen poliüretan köpük kullanılmasını öneriyoruz. Poliüretan köpük sayesinde hem ses hem ısı yalıtımı aynı anda sağlanmaktadır.

 Poliüretan köpük kaplamaları yüzey ile bütünleşir ve esnek yapısı sayesinde ses dalgalarının yarattığı titreşimi emerek sesin yayılmasını engeller. Köpüklü yapısı sayesinde ses dalgaları içerisinde sönümlerin ve gürültü oranı ciddi şekilde düşer. Ters tavan poliüretan kaplama işlemleri sprey püskürtme yöntemi ile kolayca uygulanmaktadır. Sprey poliüretan uygulaması yüksek basınçlı yöntemle yapıldığı için ters tavan uygulamalarında ulaşması güç yerlere bile kolayca uygulanır. Yüzeye yapışan poliüretan köpük ek bir yapıştırıcı ve mekanik bağlantı gerektirmez. Bu sayede uygulamalar hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Poliüretan köpük sprey uygulama yöntemi ile yapılan ses yalıtımı ciddi ölçüde ısı yalıtımı katkısını da beraberinde getiren mükemmel bir malzemedir.

 Poliüretan köpük uygulandıktan sonra alçıpan, tuğla ya da sıvalı kaplamaya da imkan olduğu için tavanların estetiğini bozmaz ve istediğiniz estetik görünümü sağlamanıza olanak sunar. Poliüretan köpük ters tavan kaplamaları nefes alan yapısı sayesinde terleme olayını ortadan kaldırır. Bu sayede rutubet ve nem oluşumu engellenir. Hem ses hem ısı yalıtımında izolem olarak poliüretan köpük kaplamanın yararlı olduğunu belirtiyoruz. Poliüretan köpük kaplama işlemlerinde profesyonel desteğimiz sayesinde istediğiniz sonuçlara hızlı bir şekilde kavuşabilirsiniz. Poliüretan köpük kaplamaları uzun kullanım ömrü sebebi ile yaptırabileceğiniz en uygun maliyetli ısı ve ses yalıtım yöntemidir. Poliüretan kaplama metrekare fiyatları zaman ve maliyet ekseninde değerlendirmeye alınır ve bakım gerektirmediği için en uygun sonucu sağlar.

1
location-icon main-icons sabit-telefon