Ankara Sprey poliüretan zemin kaplama izolasyon

Ankara Sprey poliüretan zemin kaplama izolasyon

poliüretan zemin kaplaması

Poliüretan zemin kaplama nedir diyenler için dayanıklı ve estetik zemin kaplama çözümü diyebiliriz. Poliüretan malzemesinden yapılan zemin kaplamalarının birçok avantajı bulunmaktadır. Poliüretan zemin kaplama yaptırarak hem ısı izolasyonu sağlamak hem de diğer avantajlarından yararlanmak için İZOLEM firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Poliüretan zemin kaplama uygulaması ile zemin kaplaması tercih edilen alanlar; Kimya ve ilaç endüstrisi, Üretim alanları ve depolar, Uçak ve motor bakım atölyeleri, Oteller, sosyal alanlar, Alışveriş merkezleri, mağazalar ve marketler, Garajlar gibi alanlardır. Her alanda orta-ağır mekanik ve kimyasal etkilere karşı dayanıklı olduğu için güvenle kullanılabilmektedir. Sizde zemin kaplama çözümü olarak poliüretan kaplamayı tercih edebilirsiniz.

Poliüretan zemin kaplama özellikleri incelendiğinde birçok zemin kaplama çözümünden daha fazla avantaj sağlamaktadır. Su geçirmezlik, kaymaz ve kirlenmez, estetik görünüm sunar, aşınmaya, trafiğe ve kimyasallara karşı direnç gösterir, kaplandıktan sonra yerinden oynamaz. Uygulaması oldukça kolay olan poliüretan zemin kaplaması kısa kuruma süresi sayesinde kullanıma da hızlıca açılabilmektedir. Çatlak gizleme özelliği ile poliüretan zemin kaplama çok uzun yıllar kullanılabilmektedir. Uygulama sırasında kirpi rulo yardımı ile homojen yayılması sağlanan poliüretan kaplaması estetik görünümlü ve dayanıklı bir malzemedir. Astar, ara kat ve top layer adı verilen üst kat uygulaması ile kullanıma hazır hale gelmektedir. Kolay ve hızlı poliüretan zemin kaplamalarını İZOLEM firmamıza yaptırarak hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz.

Poliüretan zemin kaplama m2 fiyatları kullanılacak olan renk seçenekleri kalınlık, antistatik çözüm içermesi gibi etmenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. En uygun fiyat teklifini alarak poliüretan zemin kaplama yaptırmak isteyenlerin firmamız ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Ankara poliüretan zemin kaplama firması olarak en iyi poliüretan zemin kaplamasını yapan tecrübeli personelimiz ile en güzel zemin kaplama çözümlerini sunmaktadır. Kullanılan özel renklendiriciler ile estetik tasarımlar yapmaya uygun olan poliüretan kaplamaları firmamıza yaptırarak istediğiniz estetik görünümü elde edebilirsiniz. İZOLEM firmamız tarafından yapılan poliüretan zemin kaplama uygulamalarının bir diğer avantajı ise zeminde ısı yalıtımı sağlamasındır. Bu özelliği ile de birçok farklı alanda tercih edilmektedir.

1
location-icon main-icons sabit-telefon