Ankara Sıkma Poliüretan Köpük

Ankara Sıkma Poliüretan Köpük

Poliüretan köpük özellikleri

Poliüretan köpük özellikleri onun en iyi ısı yalıtım malzemesi olmasını sağlamaktadır. Üretilmiş en düşük ısı iletim katsayısına sahip malzeme olması sebebi ile sıkma poliüretan köpük ile ısı izolasyonu yaptırmak ısı verimliliğini arttırmanızı sağlar. Poliüretan köpük Ankara firmaları arasında yer alan İZOLEM firmamız en kaliteli ve başarılı sprey poliüretan köpük uygulaması yapan firma olarak şehir dışına da hizmet vermektedir. Sprey püskürtme yöntemi ile uygulanan sıkma poliüretan köpük kaplamaları ek yeri olmaksızın birleşim sağlar ve uygulandığı yüzeye tam bir tutunma sağlar. Yüzeyde kürlenerek yüzeye tam yapışan poliüretan köpük kaplamalarında mekanik bağlantı gerekmemektedir. Dübel delme ya da ek bir yapıştırıcıya gerek kalmadan yüzeye tutunması kolayca sağlanabilir.

Isı izolasyon poliüretan sıkma köpük uygulamaları birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Nefes alan yapısı terleme yapmamasını sağladığı için ahır ve fabrika gibi alanlarda ters tavan uygulamasına imkan sağlar. Sprey poliüretan ters tavan kaplama uygulamaları hangar tipi fabrika, ahır ve tarım tesisleri ile dağ kulübesi gibi alanlar ile garaj ve otopark tavanlarında tercih edilmektedir. Sprey poliüretan köpük tabancası ile yüksek basınç ile yüzeye püskürtülen poliüretan köpük bileşenleri yüzeyde kürlenerek saniyeler içinde köpürüp kurumaktadır. Böylece yüzeye tam tutunma sağlar. Ek yersiz uygulanabilir olması sayesinde ısı köprüsü oluşumunun önüne geçerek işlemlerin daha kolay ve etkili yapılmasını sağlar.

Sprey poliüretan köpük dış cephe uygulamalarda diğer ısı yalıtım yöntemlerine göre daha etkili sonuçlar vermektedir. Isı yalıtımının maksimum olması için ısı yalıtımında sıkma poliüretan köpük dış cephe kaplama yöntemini tercih etmek gerektiği için soğuk hava depoları gibi ısı yalıtımının önemli olduğu alanlarda da poliüretan kaplama tercih edilmektedir. Sıkma poliüretan köpük temel izolasyonu binaların ısı kaybının çok olduğu yerlere de uygulanmaktadır. Sprey poliüretan köpük çatı izolasyon ve dış cephe kaplamalarında sprey poliüretan köpük kaplama fiyatları kaplama kalınlığı ve m2 baz alınarak hesaplanmaktadır. Dilediğiniz yüzeye güvenle uygulanabilir olan poliüretan kaplama yaptırmak için en iyi işçilik ile başarılı uygulamalara imza atmış olan İZOLEM firmamızı tercih etmek zamandan ve ısıdan olduğu gibi paradan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

1
location-icon main-icons sabit-telefon