Ankara Poliüretan Firmaları

Ankara Poliüretan Firmaları

Poliüretan nedir

Poliüretan nedir? Günlük hayatta kullandığımız birçok malzemeyi (ısı yalıtım köpükleri, suni deri vs.) üretmek için kullandığımız bir elastomerdir. Poliüretan kaplama nedir? Sorusunun cevabı ise çok düşük ısı iletim katsayısına sahip olan bu malzeme ile yapıların ısı yalıtım kaplamalarının yapılması işlemleridir. Poliüretan enjeksiyon işlemleri ısı yalıtımı için değil su yalıtımı sağlamak için yapılmaktadır. Poliüretan enjeksiyonla ilgili detaylı bilgi için ilgili yazıyı okuyabilirsiniz. İZOLEM firmamız poliüretan köpük Ankara firmaları arasında yer alan ve başarılı poliüretan köpük kaplamaları yapan bir firmadır. Sektörde yıllardır elde ettiğimiz tecrübe sayesinde en zorlu alanlarda bile kolayca uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Deneyimli ekibimiz gerekli kalınlık hesaplamalarını kusursuzca yaparak uygulama hakkında size gerekli bilgileri iletmektedir.

Sprey poliüretan dış cephe kaplama işlemlerinde poliüretan köpük malzemesinin yüzeye tam bir yapışma sağlaması nedeni ile ek bir yapıştırıcı ve mekanik bağlantıya gerek kalmamaktadır. Bu avantaj sprey poliüretan kopuk ısı izolasyonu yaptırmak isteyenler için daha kısa sürede işlemlerin tamamlanması anlamına gelmektedir. İZOLEM firmamızın ekibi hazırlanmış yüzeylerde günlük 500 m2 den fazla alana poliüretan köpük kaplama işlemlerini rahatlıkla tamamlayabilmektedir. Isı yalıtımında hangi yöntemi tercih etmeniz gerektiği konusunda hala bir fikre sahip değilseniz firmamızı arayarak poliüretan köpük kaplamanın sunduğu ve onu diğer ısı yalıtım yöntemlerinin önünde tutan özelliklerini öğrenebilirsiniz. kolay uygulanmasının yanı sıra poliüretan ısı yalıtım kaplamaları 80-90 yıl süre ile yenilenme gerektirmeden ısı yalıtımı sağlayacak kadar da uzun ömürlüdür.

Ankara poliüretan köpük kaplama yaptırmak istiyorsanız İZOLEM firmamızın iletişim kanallarından firmamıza ulaşarak bu talebinizi iletebilirsiniz. Size yaklaşık maliyet ve uygulama ayrıntıları ile ilgili bilgi verildikten sonra anlaşma sağlanarak kaplama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sprey poliüretan köpük kaplama uygulamalarında yüzeye yüksek basınçla püskürtülen komponentler yüzeyde kürlenerek poliüretan köpük malzemesini oluşturmaktadır. Bu sayede tam tutunma sağlanır. Ek yeri olmadan uygulama yapma imkanı veren sprey poliüretan kaplama işlemi sayesinde ısı köprüleri oluşmadan ve ısı kaybı yaşanmadan maksimum ısı yalıtımı sağlanır. Sprey poliüretan köpük fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve anında yaklaşık maliyet hesaplatmak için firmamızı hemen arayabilirsiniz.
 

1
location-icon main-icons sabit-telefon