Ankara Çatı İzolasyon

Ankara Çatı İzolasyon

çatı izolasyonu

Çatı izolasyon işlemleri su ve ısı yalıtımı olarak ikiye ayrılmaktadır. Akıtan çatıları engellemek için su yalıtımı yapılması gerekir. Ayrıca çatılar yapıların en çok ısı kaybettiği noktalardan birisidir. Bu yüzden ısı yalıtımının da iyi olması enerji verimliliğini arttırır. Ankara çatı izolasyon firmaları arasında yer alan İZOLEM firmamız en iyi izolasyon işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firmamızın yaptığı uygulamalar sayesinde hem sızdıran çatılardan ve tavan akmalarından kurtulabilir hem de ısı yalıtımı sağlayarak enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. Isı yalıtımı ve su yalıtımı konusunda en etkili yöntemler olan poliüretan ve Polyurea kaplama malzemeleri kullanılarak izolasyon işlemlerinizi profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Çatı ısı yalıtımı uygulamalarından sprey poliüretan kaplama yöntemi ile kaplama yapılmaktadır. Sprey poliüretan uygulandığı yüzeyde kürlenerek ek yersiz bir ısı izolasyonu sağlar bu sayede ısı köprülerinin oluşmasına izin vermez. Sprey püskürtme yöntemi sayesinde en zorlu uç noktalara bile kolayca uygulama yapılmaktadır. Poliüretan çatı kaplama işlemelerinde profesyonel ekibimiz en başarılı ısı yalıtım uygulamalarına imza atmaktadır. Isı yalıtımı yaptırmak isteyenler için firmamızla iletişime geçmeleri gerekiyor. Isı yalıtım uygulamalarında çatı arası sprey poliüretan köpük kaplama işlemlerinde en kaliteli hizmeti firmamız vermektedir. İZOLEM firmamız poliüretan uygulamalarında yılların tecrübesi ile en başarılı uygulamalara imza atmaktadır. Poliüretan köpük en düşük ısı iletim katsayısı sebebi ile en iyi ısı yalıtım malzemesidir.

Çatı su izolasyonu ise ısı izolasyonundan tamamen farklıdır. Isı izolasyonundan farklı olarak çatı su izolasyon kaplamalarında en iyi çözümü sağlayacak olan malzeme Polyurea malzemesidir. Polyurea çatı kaplama işlemleri sayesinde su sızdırmazlığı %100 e yükseltilebilmektedir. Çatı su izolasyon kaplamalarında Polyurea tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden birisi de yüksek UV dayanımıdır. Bu sayede güneş ışınlarına maruz kalsa da yıpranmaz ve ortalama 80 yıl kullanım ömrüne sahiptir. Polyurea sprey yöntemi ile kaplama yapıldığı için ek yeri olmaz ve su sızıntısı oluşabilecek tek bir yer bile olmaz. Mükemmel kaplama sprey püskürtme yöntemi ile yapılmaktadır. Polyurea yüksek esneklik seviyesine sahip olan bir malzeme olduğu için darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır ve darbelerden zarar görmez.

1
location-icon main-icons sabit-telefon