En iyi Çatı İzolasyon Yöntemleri Nelerdir

En iyi Çatı İzolasyon Yöntemleri Nelerdir

Çatı izolasyon köpük

Bina ve yapılarda en çok ısı kaybının oluştuğu yerlerden biri de çatılardır. Isınan havanın yükselmesi ve çatı malzemesinin ısı geçişine imkan vermesi durumunda yapılarda ısı kontrolünü sağlamak oldukça zor olmaktadır. Ancak çatı izolasyon sistemleri bu noktalardan kaybedilen ısıyı engelleyerek yapılarda ısı kontrolünün daha kolay sağlanmasına imkan tanır. Çatı izolasyon köpük yöntemi en etkili çatı izolasyon yöntemlerinden birisidir. Çatı izolasyonu yapan firmalar her zaman en etkili yöntem olarak poliüretan köpük kaplama yöntemini önermektedir. Çünkü sprey poliüretan köpük teknik özellikleri en düşük ısı iletim katsayısına sahip olan malzeme olduğunu ve ısı verimliliğini en iyi sağladığını göstermektedir.

Poliüretan Köpük çatı yalıtımı uygulamalarında sprey püskürtme yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntem sayesinde en detay noktalar bile rahatlıkla kaplanarak ısı yalıtımı tam olarak sağlanabilmektedir. Sprey poliüretan köpük çati arasi izolasyonu yaptıranlar görmüştür ki sprey püskürtme ile ulaşması zor olan noktalara bile ek yeri olmadan ve ısı köprüleri oluşturmadan kaplama yapılabilmektedir. İZOLEM firması olarak çatı yalıtımında birçok farklı yöntemle kaplama yapmaktayız. Bunlar çatı arası köpük kaplama, panel saç çatı üzeri kaplama, kiremit üzeri köpük kaplama, ters tavan poliüretan köpük kaplama yöntemleridir. Yapı için en etkili ısı yalıtım kaplama yöntemi tespit edilerek gerekli uygulamalar firmamız tarafından yapılmaktadır. Her zaman en kaliteli hizmet anlayışı ile en verimli sonuçları almanız sağlanmaktadır.

Poliüretan sprey köpük çatı yalıtımı kaplaması sayesinde yapılarınızda çatılardan kaybedilen enerji engellenerek yapılarda ısı kontrolünü daha uygun maliyetlerle sağlamanıza imkan verilmektedir. İZOLEM firması olarak en zorlu noktalara bile kolayca uygulanabilen sprey poliüretan kaplama yöntemleri ile çatılarda ısı izolasyonu yaparak tesislerinizin ve yapılarınızın ısı verimliliğini arttırıyoruz. Hem yazın hem de kışın yapılarda ısı kontrolünü daha uygun maliyetlerle yapabilmek için etkili bir ısı yalıtımına sahip olmak gerekir. Isı yalıtımın uygulamalarının en başarılı firması olan İZOLEM firmamız en uygun poliüretan sprey köpük çatı yalıtımı fiyatları yaptığı uygulamalar sayesinde tasarruf etmenizi kolaylaştırmaktadır. Sprey poliüretan kaplama hem etkili hem de uygun maliyetli ve uzun ömürlü ısı yalıtım çözümüdür.
 

1
location-icon main-icons sabit-telefon